2011/2012
Přátelák 24.8.2011 FK Litvínov - FK Baník Souš 16:2
Přátelák 30.8.2011 FK Baník Souš - FK Baník Most 0:8
1.kolo KPMP 2.9.2011 FK Baník Souš - FK Baník Most
U9 (2003) - 3:8
U8 (2004) - 8:2
2. kolo KPMP 12.9.2011 AFK Loko Chomutov - FK Baník Souš
U9 (2003) - 28:4
U8 (2004) - 21:2
3.kolo KPMP 18.9.2011 FK Baník Souš - FK Litvínov
U9 (2003) - 0:44
U8 (2004) - 0:14
4.kolo KPMP 28.9.2011 FK Junior Děčín - FK Baník Souš
U9 (2003) - 45:1 ( 11:1, 10:0, 10:0, 14:0)
U8 (2004) - 20:15 ( "A" 7:2, 6:8 - "B" 7:1, 0:4)
5.kolo KPMP 2.10.2011 FK Baník Souš - FK ČL Neštěmice
U9 (2003) - 0:30 ( "A" 0:12, 0:3 - "B" 0:9, 0:6)
U8 (2004) - 0:18 ( "A" 0:1, 0:0 - "B" 0:10, 0:7)
6.kolo KPMP 7.10.2011 FK Baník Souš - AKJ Junior Žatec
U9 (2003) - 0:39 ( "A" 0:12, 0:6, "B" 0:12, 0:9)
U8 (2004) - 10:10 ( "A" 7:0, 2:1 "B" 0:2 , 1:7) 1. bod do tabulky !!!!!!
7.kolo KPMP 17.10.2011 SK Junior Teplice : FK Baník Souš
U9 (2003) - ( "A" "B" 12:0, 15:0)
U8 ( 2004) - 34:8 ("A" 5:4, 5:3 "B" 10:0, 14:1)
8.kolo KPMP 21.10.2011 FK Baník Souš - FK Ústí nad Labem
U9 (2003) - 0:30 ("A" 0:4, 0:10 "B" 0:6, 0:10)
U8 (2004) - 6:23 ( "A" 0:11, 1:6 "B" 5:1, 0:5)
9.kolo KPMP 28.10.2011 FK Litoměřice - FK Baník Souš
U9 (2003) - 53:0 ("A" 14:0, 10:0 "B" 16:0, 13:0)
U8 (2004) - 11:10 ("A" 0:4, 0:6 "B" 5:0, 6:0)
halový turna Spořice - Souš 5.místo
Souš-Dobroměřice 1:0, Souš-Louny 0:1, Souš -Neštěmice 1:2, Souš-Chomutov 1:3, Souš-Ervěnice 0:0, Souš-Most 1:3
halový turnaj Most - 6.místo
Souš-Most A 1:3, Souš-Chomutov 0:1, Souš-Chlumec 2:0, Souš-Ostrov 2:1(P), Souš-Most A 1:6
halový turnaj Málkov - 5.místo
Souš-Ervěnice 1:0, Souš-Louny 0:1, Souš-Chomutov 0:4, Souš-Most A 1:4, Souš-Most B 0:4
halový turnaj Spořice - 4.místo
Souš-Žatec(žlutý) 0:0, Souš-Žatec(modrý) 3:1, Souš-Kadaň 2:2, Souš-Teplice 2:1, Souš-LOKO Chomutov 0:1, Souš-FC Chomutov 0:1
halový turnaj 28.1.2012 Most - Velebudice - 3. místo !!! SKVĚLÝ
Souš-Ervěnice 1:1, Souš-Teplice 2:2, Souš-Tempo Praha 2:1, Souš-FAPV Děčín 1:6, Souš-Ervěnice 1:0
halový turnaj 4.2.2012 Děčín - VÝBORNÉ 2.místo !!!
Souš-FAPV Děčín 3:1, Souš-FK UL 1:1, Souš-Neštěmice 2:2, Souš-Arsenal ČL 2:2, Souš-V.Březno 2:0
halový turnaj 18.2.2012 Most-Velebudice - KRÁSNÉ 3.místo !!!
Souš-FK Baník Most 0:3, Souš-TJ Chlumec 1:2, Souš-1.FC Karlovy Vary 3:2, Souš-FC Viktoria Plzeň 1:1, Souš-FC Tempo Praha 3:1, Souš- FK Ústí nad Labem 3:1
halový turnaj Louny 25.2.2012 - 4.místo
Souš- Louny 0:1, Souš-Dobroměřice 3:0, Souš-Sokolov 2:1, Souš-Rokycany 3:1, Souš-Žatec 0:6
halový turnaj Meziboří 10.3.2012 - OPĚT KRÁSNÉ 3.místo !!!
Souš-Sokol Horní Jiřetín 3:0, Souš-LOKO Chomutov 1:2, Souš-Hvězda Trnovany 2:1, Souš-TJ Duchcov 1:0, Souš-SK Kopisty 2:2, Souš-TJ Louny 1:2
11.kolo KPMP31.3.2012 FK Baník Souš-AFK Loko Chomutov
U9 (2003) - 2:36 (2:27, 0:9)
U8 (2004) - 5:23 (4:12, 1:11)
12.kolo KPMP 12.4.2012 FK Baník Souš-Baník Most
U9 (2003) - 0:31 (0:16, 0:15)
U8 (2004) - 3:25 (3:12, 0:13)
13.kolo KPMP 14.4.2012 FK Baník Souš-FK Litoměřice
U9 (2003) - 2:48 (1:30, 1:18)
U8 (2004) - 3:26 (3:7, 0:19)
14.kolo KPMP 23.4.2012 FK Baník Souš - Ústí nad Labem
U9 (2003) - 5:39 ( 4:14, 1:25)
U8 (2004) - 6:17 (0:11, 6:6)
15.kolo KPMP 28.4.2012 FK Baník Souš - SK Junior Teplice
U9 (2003) - 8:38 (3:19, 5:19)
U8 (2004) - 8:19 (2:15, 6:4)
16.kolo KPMP 6.5.2012 FK Baník Souš - FK Junior Žatec
U9 (2003) - 10:32 (5:13, 5:19)
U8 (2004) - 12:21 (3:16, 9:5)
17.kolo KPMP 19.5.2012 FK Souš - FK Děčín
U9 (2003) - 5:35 (2:17, 3:18)
U8 (2004) - 6:26 (0:19, 6:7)
18.kolo KPMP 27.5.2012 FK Souš - FK Litvínov
U9 (2003) - 4:24 (2:12, 2:8)
U8 (2004) - 5:36 (5:6, 0:30)
19.kolo KPMP 4.6.2012 FK Souš - FK Tatran Kadaň
U9 (2003) - 14:14 (8:5, 6:9) - 1 bod do tabulky !!!!!!
U8 (2004) - 26:6 (21:0, 5:6) - 3 body do tabulky !!!!!
turnaj Černčice - 9.6.2012 - 2.MÍSTO !!!!!!!!
Souš-Černčice 12:0, Souš - Louny 2:6 , Souš - Bílina 14:1, Souš - Dobroměřice 6:1
20.kolo KPMP 10.6.2012 FK Neštěmmice-FK Souš
U9 (2003) - 19:4
U8 (2004) - 40:3
2010-2011
OPMP 4. 9.2010 Souš-Baník Most 5: 9 (1:2,2:4,2:3)
Turnaj 5. 9.2010 Čepirohy 0 0 4 3:40 0 5.místo
Turnaj 11. 9.2010 Litvínov 0 0 4 2:36 0 5.místo
OPMP 12. 9.2010 Souš-FK Litvínov 3:16 (2:5,0:4,1:7)
OPMP 18. 9.2010 Souš-SFK Meziboří 0:11 (0:4,0:4,0:3)
OPMP 25. 9.2010 Souš-SK Kopisty 3: 8 (0:1,1:3,2:4)
Přátelák1.10.2010 Souš-FC Chomutov 3:12 (1:2,1:3,1:7)
OPMP 2.10.2010 Souš-Baník Most 4:12 (0:3,2:4,2:5)
Turnaj 3.10.2010 Chomutov 1 0 3 11:24 3 4.místo
OPMP 5.10.2010 Souš-H.Jiřetín 1:24 (1:9,0:6,0:9)
OPMP 9.10.2010 Souš-FK Litvínov 3: 9 (0:4,1:3,2:1)
OPMP 16.10.2010 Souš-SFK Meziboří 0:12 (0:8,0:3,0:1)
OPMP 23.10.2010 Souš-SK Kopisty 0:13 (0:3,0:4,0:6)
OPMP 30.10.2010 Souš-H.Jiřetín 0:29 (0:9,0:10,0:10)
T 03 6.11.2010 Žatec 0 0 5 0:18 0 10.místo
T 04 6.11.2010 Spořice 0 1 4 0: 6 1 8.místo
T 04 13.11.2010 Most(V) 0 0 5 0:19 0 6.místo
T 03 21.11.2010 Žatec 0 0 5 0:16 0 10.místo
T 03 4.12.2010 Most(V) 0 0 5 0:23 0 10.místo
T 03 11.12.2010 Most(A) 0 0 5 2:29 0 8.místo
T 03 19.12.2010 Krupka 1 0 4 4:14 3 6.místo
T 03 8. 1.2011 Most(V) 0 1 4 3:20 1 10.místo
T 04 8. 1.2011 Litvínov 0 0 5 8:26 0 8.místo
T 03 15.1.2011 Most(A) 0 0 5 1:20 0 10.místo
T 04 22.1.2011 Most(A) 1 1 4 4:20 4 6.místo
T 03 29.1.2011 Most(V) 0 0 5 0:12 0 10.místo
T 04 19.2.2011 Most (V) 1 0 2 8:11 3 8.místo
T 04 26.3.2011 Litvínov 1 2 4 8:18 5 10.místo
OPMP 9.4.2011 Souš-Baník Most 1:12
OPMP 16.4.2011 Souš - Litvínov A 3:8 ( 1:3, 1:3, 1:2)
OPM 23.4.2011 Souš - Meziboří 0:9 (0:3, 0:2, 0:4)
OPM 23.4.2011 Souš - Kopisty 1:10 (0:4, 1:2, 0:4)
Přátelák 1.5.2011 Souš-FK Louny 0:18 (0:6, 0:6, 0:6)
OPM 7.5.2011 Souš - Horní Jiřetín 11 :2 (3:1, 2:0, 6:1)
OPM 14.5.2011 Souš - Baník Most 13:1 (2:0, 7:0, 4:1)
OPM 21.5.2011 Souš -Litvínov 1:8 (0:2, 1:1, 0:5)
OPM 28.5.2011 Souš-Meziboří 1:10 (1:2, 0:3, 0:5)
OPM 4.6.2011 Souš-Kopisty 6:8
OPM 10.6.2011 Souš-Horní Jiřetín 2:11
T 04 11.6.2011 Černčice 4 0 1 25:7 12b. 2.místo